مقالات و دانستنی‌ها

 
با بهترين روش تميز كردن شيشه ماشین با ما در مدرن کلین متخصص در شستشوی کابین خودرو آشنا شوید.
شستشوی کابین خودرو
شرکت مبلشویی مدرن کلین البرز

بهترین روش تمیز کردن شیشه ماشین در 10 مرحله

دانستن بهترین روش تمیز کردن شیشه ماشین دقیقاً چقدر مفید است؟ آیا می دانید راننده‌ای که دید مناسبی از شیشه‌های خودرو نداشته باشد، نمی‌تواند رانندگی ایمنی

خواندن جزئیات بیشتر »
دریافت خدمات مبل شویی در دهقان ویلا با مدرن کلین
خدمات مبلشویی
شرکت مبلشویی مدرن کلین البرز

مبل شویی در دهقان ویلا| حرفه‌ای‌ترین شرکت مبلشویی دهقان ویلا

حتما شما هم این روزها از گرانی‌ها خسته شده‌اید و دلتان می‌خواهد در هرکاری به شکلی صرفه جویی کنید. شاید در گذشته می‌توانستید هرچند وقت یکبار

خواندن جزئیات بیشتر »
خدمات مبل شویی در آزادگان کرج را از مدرن کلین بهترین مبل شویی کرج دریافت کنید.
خدمات مبلشویی
شرکت مبلشویی مدرن کلین البرز

مبل شویی در آزادگان کرج | معتبرترین شرکت مبل شویی آزادگان کرج

نظافت مبلمان یکی از دغدغه‌های این روزهاست. با افزایش قیمت مبلمان، غالب افراد به نگهداری بیشتر از مبل‌ها تمایل دارند و سعی می‌کنند با مراقبت بیشتر

خواندن جزئیات بیشتر »

فقط کافیست چند سال به عقب برگردید. در بسیاری از خانه‌ها معمولاً اعضای خانواده از مبلمان استفاده نمی‌کردند. البته ماجرا به همین‌جا هم ختم نمی‌شد؛ بلکه مادر خانواده پارچه‌های رو مبلی تهیه می‌کرد و با کمک آن‌ها سطح تمام مبلمان را می‌پوشاند. واقعیت این است که مبلمان مثل فرش نیست که به راحتی بتوان آن را لول کرد و به قالیشویی برای شستشو سپرد. از طرفی مبل شویی در منزل نیز در سال‌های نه چندان دور مرسوم نبود. به همین دلیل برای تمیز نگهداشتن مبلمان چاره‌ای جز استفاده از پارچه‌های رو مبلی نبود.

اما در حال حاضر شستشوی مبل در منزل به راحتی با استفاده از دستگاه مبل شویی انجام می‌شود. فرقی نمی‌کند که از چه نوع مبلمانی استفاده می‌کنید؛ صفر تا صد خدمات مبل شویی با دستگاه در منزل شما و بدون بر هم زدن وسایل خانه انجام می‌شود. دیگر وقت خداحافظی با رو مبلی‌ها رسیده است. مدرن کلین به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات مبل شویی در منزل آماده انجام سفارشات شما عزیزان است.

 روش‌های مبل شویی در منزل

دو روش کلی برای شستشوی مبل در منزل پیش روی شماست. شستشوی مبل با استفاده از روش‌های دستی یا به کمک دستگاه‌های مخصوص راه‌حل‌های موجود برای تمیز کردن مبلمان هستند. شاید بپرسید که بهترین روش مبل شویی در منزل چیست؟ برای پاسخ به این سؤال باید دو روش فوق را با هم مقایسه کنیم.

1. احتمال آسیب زدن به مبل

برای روش‌های دستی شستشوی مبلمان از برخی مواد شوینده استفاده می‌شود. برخی از این مواد شوینده طبیعی هستند و با ترکیب مواد اولیه‌ای مانند جوش شیرین، سرکه، آب و … تولید می‌شوند. همچنین از شامپوهای مخصوص نیز برای این منظور استفاده می‌شود.

ناگفته مشخص است که استفاده از این مواد شوینده برای تمیز کردن انواع مبلمان با جنس رویه‌های مختلف، مناسب نیست. چه بسا برخی از این مواد شوینده باعث آسیب رسیدن به مبلمان نیز شوند. از طرف دیگر کنترل میزان شوینده مورد نیاز برای تمیز کردن مبل به روش دستی خیلی دشوار است. استفاده از آب برای شستشوی دستی مبلمان نیز چالش بزرگ دیگری است. تماس مستقیم آب با سطح مبلمان بدون جمع آن، باعث نفوذ آب به ساختار مبل و آسیب رسیدن به آن می‌شود.

این در حالی است که شستشوی مبل در منزل با دستگاه چالش‌های فوق را برطرف می‌کند. مبل شویی در منزل با دستگاه در مدرن کلین با استفاده از شوینده‌های ویژه انجام می‌گیرد. میزان شوینده مورد استفاده برای مبل شویی با دستگاه کنترل می‌شود. همچنین آب به میزان محدود روی سطح مبل ریخته می‌شود. دستگاه‌های مبلشویی مکنده‌های قوی نیز دارند که آب را از سطح مبلمان جمع‌آوری می‌کنند. به این ترتیب احتمال بروز آسیب با استفاده از دستگاه مبل شویی به حداقل می‌رسد.

2. کیفیت تمیز کردن مبل

تجربه مبل شویی در منزل با روش‌های دستی را دارید؟ خیلی از کسانی که در این زمینه تجربه دارند، بعد از اتمام کار علی‌رغم زحمت زیادی که کشیده‌اند، مشاهده می‌کنند که مبلمان چندان هم تمیز نشده است. این موضوع برای کسانی که کیفیت شستشوی مبل در منزل با دستگاه را نیز به چشم خود دیده‌اند پررنگ‌تر به نظر می‌رسد.

تردیدی نیست که دستگاه مبل شویی کیفیت به مراتب بهتری برای شستشوی مبل را به ارمغان می‌آورد. به علاوه اینکه در روش مبل شویی در منزل با دستگاه می‌توان انواع و اقسام آلودگی‌ها و لکه‌ها را به طور کامل برطرف نمود. حتی منافذ و نقاط کور مبلمان که دسترسی به آن‌ها دشوار است نیز به خوبی تمیز می‌شوند.

3. سهولت روش مبل شویی در منزل

برای مبل شویی در منزل با دستگاه صرفا باید دستگاه را به برق زده و مواد شوینده را در محفظه مخصوص آن بریزید. در ادامه فرآیند شستشو تقریبا شبیه به کار کردن با جارو برقی در منزل خواهد بود. این موضوع را با مشاهده فیلم مبل شویی در منزل به کمک دستگاه روشن می‌شود. در عین حال برای مبل شویی با دستگاه نیازی به برهم زدن نظم و ترتیب وسایل خانه نیست. ناگفته نماند که بعد از اتمام شستشوی مبل در منزل نیز با فاصله زمانی کوتاهی مبلمان قابل استفاده خواهند بود.

این در حالی است که شستشوی مبل به روش دستی دردسرهای خاص خود را دارد. از یک طرف باید مراقب باشید تا آب و مواد شوینده با سایر وسایل خانه تماس نداشته باشند. از طرفی دیگر خشک کردن مبلمان در روش دستی خیلی سخت است. شاید اگر شستشوی مبلمان با دستگاه در خانه شما چیزی در حدود 2 ساعت زمان ببرد، در روش دستی باید سه تا چهار برابر این زمان را صرف کنید. در نهایت هم به نتیجه مطلوب نخواهید رسید.

4. خشک‌شویی مبلمان

خشک‌شویی مبلمان به عنوان نقطه عطف در تفاوت روش دستی و ماشینی برای مبل شویی در منزل شناخته می‌شود. دستگاه مبل شویی دارای مکنده پرقدرتی است که پس از اتمام شستشو، تمام آب موجود در مبلمان را خارج می‌کند. ما در مدرن کلین تضمین می‌کنیم که به فاصله سه ساعت بعد از اتمام فرآیند مبل شویی با دستگاه، مبلمان شما کاملا خشک شده و قابل استفاده باشند.

این در حالی است که با پایان شستشوی مبل در منزل به روش دستی، گرفتاری شما تازه آغاز خواهد شد. حجم آب نسبتا زیادی در حین شستشو وارد مبلمان شده است و باید آن را حتما خارج کنید. در غیر این صورت باقی ماندن آب در مبلمان آسیب جدی به آن وارد می‌کند؛ اما آیا ابزار لازم برای خارج کردن آب از درون مبلمان را در اختیار دارید؟ شاید تنها کار مفیدی که بتوانید انجام دهید، قرار دادن مبلمان در معرض نور آفتاب باشد. به نظر می‌رسد که لازم نیست درباره دردسرهای این کار بیشتر بحث کنیم و همه چیز روشن است.

چرا مدرن کلین بهترین انتخاب برای مبل شویی در منزل با دستگاه است؟

اگر به دنبال بهترین مبل شویی در کرج هستید، مدرن کلین آماده ارائه خدمت به شما عزیزان است. خدمات مبل شویی در منزل با دستگاه مدرن کلین در سطح تمام مناطق کرج از جمله گلشهر، مهرشهر، محمدشهر، جهانشهر و … ارائه می‌گردد. با سفارش شستشوی مبل در منزل به مدرن کلین از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد.

1. استفاده از بروز‌ترین تکنولوژی دستگاه مبل شویی

مدرن کلین از دستگاه مبل شویی کارچر استفاده می‌کند. تکنولوژی این دستگاه به صورت انحصاری در اختیار کشور آلمان است. کلیه دستگاه‌های شستشوی مبل مدرن کلین از کشور آلمان وارد شده است. جلوگیری از آسیب رسیدن به مبلمان و قدرت بالا در پاک کردن انواع و اقسام آلودگی‌ها و لکه‌ها به عنوان دو شاخصه مهم دستگاه مبل شویی کارچر به شمار می‌رود. به اعتقاد بسیاری از فعالان و کارشناسان متخصص در زمینه مبل شویی، برند کارچر بهترین و با کیفیت‌ترین دستگاه‌های مبل شویی در منزل را در سطح دنیا تولید می‌کند.

2. استفاده از مواد شوینده درجه یک

اگر گمان می‌کنید که شستشوی مبل در منزل با دستگاه نیاز به کف زیادی دارد، باید بگوییم که این طور نیست. کف زیاد به هیچ عنوان نشانه تمیزی بهتر و بیشتر مبلمان نیست. از قضا ماده شوینده‌ای که برای ایجاد کف زیاد در سطح مبلمان استفاده می‌شود، کیفیت معمولی و قیمت پایینی دارد. نام این ماده شوینده تگزافون است. با حل کردن چند قطره تگزافون در آب، به مقدار بسیار زیادی کف تولید می‌شود.

اما نکته اساسی این است که قدرت پاک‌کنندگی شوینده هیچ ارتباطی با میزان کف تولیدی آن ندارد. مدرن کلین از شوینده‌ای با فرمولاسیون اختصاصی برای مبل شویی در منزل استفاده می‌کند. این ماده شوینده نه‌تنها کف زیادی تولید نمی‌کند؛ بلکه به راحتی انواع آلودگی‌ها را از روی مبلمان‌های گوناگون پاک می‌کند.

3. سرعت عمل بالا برای شستشوی مبل در منزل

شما عزیزان می‌توانید سفارش شستشوی مبل در منزل را از طریق سایت مدرن کلین ثبت کنید. در زمان ثبت سفارش باید اطلاعاتی مانند نوع و تعداد مبلمان، جنس رویه آن و همچنین زمان مورد نظر برای شستشوی مبل را وارد کنید. به این ترتیب کارشناسان مدرن کلین با شما تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم برای شستشوی مبلمان را انجام می‌دهند.

زمان مبل شویی در منزل با توجه به نوع و تعداد مبلمان متغیر است؛ اما به طور متوسط برای شستشوی یک دست مبلمان چیزی در حدود 2 ساعت زمان نیاز است.

4. تضمین کلیه خدمات مبل شویی با دستگاه

رضایت شما از هر چیزی دیگر برای مدرن کلین مهم‌تر است. به همین دلیل دریافت هر گونه وجهی بابت شستشوی مبل در منزل منوط به رضایت 100 درصدی شما عزیزان از کیفیت کار ماست. همچنین صفر تا صد خدمات مبل شویی با دستگاه توسط مدرن کلین ضمانت می‌شود. به همین دلیل می‌توانید با خاطر آسوده سفارش خود را در مدرن کلین ثبت کنید.

5. قیمت مبل شویی مقرون به صرفه

مدرن کلین تلاش می‌کند تا در کنار ارائه بهترین کیفیت شستشوی مبل، مناسب‌ترین قیمت مبل شویی را نیز به شما عزیزان ارائه کند. در زمان ثبت سفارش با ارائه اطلاعاتی که در بالا ذکر کردیم، قیمت مبل شویی در منزل به اطلاع شما می‌رسد.

سؤالی دارید؟

اگر قبل از ثبت سفارش مبل شویی در منزل نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید، با ما در مدرن کلین تماس بگیرید. همکاران ما آماده هستند تا پاسخ‌گوی سؤالات شما عزیزان باشند. با مدرن کلین دیگر نگران تمیزی مبلمان خود نباشید.

دریافت مشاوره رایگان