شستشوی تشک خوشخواب

 

شستشوی تشک خوشخواب

صحیح‌تر از همیشه

پاکیزگی و سلامت تشک خوشخواب شما را با استفاده از دستگاه‌های به‌روز آلمانی و مواد شوینده ممتاز تضمین می‌کنیم. در کرج یا تهران هر کجا باشید، کارشناسان مُدرن کلین برای شستشوی سرویس خواب شما به آنجا می‌آیند.

شستشوی تشک خوشخواب کار دشواری است و شما نمی‌توانید خودتان از پس انجام آن بربیایید. پس انجام آن را به کارشناسان مجرب ما بسپارید تا بهترین نتیجه را ببینید.

شستشوی خوشخواب در کرج - شستشوی خوشخواب در غرب تهران

شوینده‌های درجه یک

از مواد شوینده ممتاز برای تمیزی بیشتر و مراقبت از سلامت تشک خوشخواب شما استفاده می‌کنیم.

مبل شویی با دستگاه آلمانی

دستگاه‌های به‌روز آلمانی

دستگاه‌های بروز آلمانی، با قدرت پاک‌‌کنندگی و مکش بالا، دوستدار سرویس خواب شماست.

شستشوی خوشخواب در کرج - شستشوی خوشخواب در غرب تهران

قابل استفاده پس از 3 ساعت

انتظار ممنوع! 3 ساعت پس از شستشوی سرویس خواب، روی تشک کاملاً خشک و تمیزتان بخوابید.

شستشوی خوشخواب در تهران و کرج

در محل و بدون جابجایی

بی‌دردسر و ریخت و پاش، در محل شما، سرویس خواب‌تان را تمیز تحویل می‌دهیم.

شستشوی خوشخواب در منزل

شستشوی تشک خوشخواب اولین قدم برای تمیزی اتاق خواب است. لکه‌ها و بوی نامطبوع تشک، دشمن خواب آرام است. باور کنید که حتی برای دیدن خواب‌های خوب به هیچ وِرد و قرصی نیاز ندارید. تشک و رختخواب تمیز خودش جای همه‌چیز را پُر می‌کند. در فکر شستشوی تشک خوشخواب در منزل هستید؟

موافقیم که جابجایی تشک خوشخواب برای نظافت کار سختی است اما شستن خوشخواب در منزل به روش سنتی، فقط یک نتیجه دارد: از بین‌بردن تشک ! اگر نمی‌خواهید شستشوی خواشخوب به اندازه خرید یک تشک نو خرج روی دستتان بگذارد پس بهتر است به روش‌های مُدرن و استاندارد ایمان بیاورید.

شستشوی تشک خوشخواب در منزل - شستشوی خوشخواب در کرج
شستشوی خوشخواب در غرب تهران - شستشوی خوشخواب در کرج

نحوه شستشوی تشک خوشخواب

روش‌های متنوعی برای شستشوی تشک خوشخواب استفاده می‌شود. برخی به اسپری کردن محدود مواد شوینده به تشک یا قراردادن زیر نور آفتاب کفایت می‌کنند. برخی بخارشوی یا استفاده از کف و آب را برای شستن خوشخواب ترجیح می‌دهند. اما حقیقتاً هیچ یک از آنها کامل و درست نیست.

تمیزشدن عمیق و مراقبت از سلامت تشک در طولانی‌مدت شرط اساسی در شستشوی تشک خوشخواب است. در روش شستشوی سرویس خواب با دستگاه‌‌های مخصوص، پاکیزگی و محافظت از اجزای داخلی تشک دربرابر پوسیدگی و زنگ‌زدگی باهم انجام می‌شود.

قیمت شستشوی خوشخواب

اساساً قیمت شستشوی تشک خوشخواب براساس انواع خوشخواب تک نفره یا دو نفره مشخص می‌شود اما استفاده از مواد شوینده درجه یک، دستگاه‌های به‌روز و تجربۀ کارشناس در شستشوی خوشخواب نیز در قیمت‌گذاری تاثیرگذار است.

در بازار رقابتی ممکن است برخی از ارائۀ دهندگان خدمات با قیمت‌های وسوسه برانگیز مشتری را به سمت خود جلب کنند اما هیچ‌گاه خدمات خوب ارزان‌ نیست. همیشه به سراغ قیمت منصفانه و کیفیت عالی باشید. مراقب باشید تا خدای نکرده به‌جای پرداخت قیمت شستشوی خوشخواب، به سراغ خرید آن نروید.

تمیزشدن عمیق و مراقبت از سلامت تشک در طولانی‌مدت شرط اساسی در شستشوی تشک خوشخواب است. در روش شستشوی سرویس خواب با دستگاه‌‌های مخصوص، پاکیزگی و محافظت از اجزای داخلی تشک دربرابر پوسیدگی و زنگ‌زدگی باهم انجام می‌شود.

قیمت شستشوی تشک خوشخواب - قیمت شستشوی خوشخواب

شستشوی تشک خوشخواب به سبک مُدرن کلین

مُدرن کلین؛ واحد نمونه اتحادیه قالیشویان و حاصل یک شرکت خدماتی – تحقیقاتی در حوزه شستشو با دستگاه است. مواد شوینده ما براساس استاندارد لابراتورهای مشهور در آلمان تهیه شده است و در طی 5 سال فعالیت‌مان با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های شستشوی آلمانی، درخشندگی و حفظ سلامت سرویس خواب را برای مشتریان تضمین کرده‌ایم. تمیزشدن عمیق و مراقبت از سلامت تشک در طولانی‌مدت شرط اساسی در شستشوی تشک خوشخواب است. در روش شستشوی سرویس خواب با دستگاه‌‌های مخصوص، پاکیزگی و محافظت از اجزای داخلی تشک دربرابر پوسیدگی و زنگ‌زدگی باهم انجام می‌شود.
مبل شویی در کرج با ایاب و ذهاب رایگان

ایاب و ذهاب رایگان

در هر منطقه‌ای از تهران یا کرج که باشید، کارشناسان مُدرن کلین بدون دریافت هزینه ایاب و ذهاب در محل شما حاضر می‌شوند.

رضایت از مبل شویی کرج و تهران - مدرن کلین

اول رضایت بعداً حق الزحمه

رضایت مشتری اولویت اول مُدرن کلین است. پس از شستشوی سرویس خواب و رضایت مشتری، وجه دریافت می‌شود.

قیمت مبل شویی - قیمت شستشوی خوشخواب

قیمت منصفانه با نرخ اتحادیه

مُدرن کلین براساس نرخ رسمی اتحادیه قالیشویی-مبلشویی و کارشناسی وضعیت سرویس خواب شما، قیمت را اعلام می‌کند.

پاکیزگی در اتاق خواب از شستشوی تشک خوشخواب شروع می‌شود.

شستشو در محل، تضمین تمیزی و حفظ سلامت خوشخواب

سوالات متداول

قیمت شستشوی تشک خوشخواب به تعداد تشک‌هایی که نیاز به شستشو دارند (که معمولاً در منازل کمتر و در مکان‌هایی مانند هتل‌ها بیشتر است) بستگی دارد.

مدرن کلین از به روزترین تکنولوژی‌ها برای شستشو استفاده می‌کند و مواد شوینده آن بر اساس استانداردهای لابراتورهای مشهور در آلمان تهیه شده است. بنابراین خیال شما از بابت پاک شدن خوشخواب‌‌هایتان از انواع لکه‌ها راحت باشد.

قطعاً استفاده از مواد شوینده با کیفیت علاوه بر تضمین افزایش طول عمر و پاک کردن خوشخواب شما از هر گونه کثیفی، می‌تواند هرگونه بوی بد را نیز از بین ببرد. ما در مدرن کلین از بهترین مواد شوینده برای از بین بردن لکه‌ها و بوی بد خوشخواب‌هایتان استفاده می‌کنیم.

 
 
 

با توجه به اینکه ما در مدرن کلین با استفاده از دستگاه‌های مخصوصی اقدام به شستشوی تشک خوشخواب می‌نماییم، عملاً در این روش امکان آبکشی تشک وجود ندارد.

و با توجه به اینکه آبکشی یکی از روش‌های منسوخ و قدیمی شستشو می‌باشد که باعث کاهش طول عمر خوشخواب می‌شود به طور کلی این روش پیشنهاد نمی‌شود، اما در صورت درخواست مشتری امکان‌پذیر می‌باشد.

 
 
 

به طور کلی قیمت‌های مدرن کلین کاملاً منصفانه و مطابق با نرخ اتحادیه‌ها بوده و معمولاً بر اساس تعداد تشک و نوع مواد شوینده و دستگاه‌های مورد استفاده تعیین می‌شود و ارتباطی به نوع تشک ندارد ولی در صورت برخی موارد خاص مانند سختی شستشو به دلیل شکستگی تشک و … برای دریافت مشاوره و قیمت می‌توانید به پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

در صورتی که خوشخواب دارای آسیب دیدگی‌هایی مانند شکستگی و پوسیدگی شدید باشد ممکن است کلاً قابلیت شستشو نداشته و یا در اثر شستشو خراب شود اما با توجه به اینکه مدرن کلین از به روزترین تکنولوژی‌ها استفاده می‌کند امکان وقوع چنین مواردی خیلی کم است.

به طور کلی زمان دقیقی را برای شستن تشک خوشخواب نمی‌توان تعیین کرد زیرا این امر به عوامل زیادی از جمله تعداد دفعات و نوع استفاده از تشک و … بستگی دارد.

اما پیشنهاد ما این است که هر وقت احساس کردید که رنگ و روی تشکتان کثیف شده است حتماً نسبت به شستشوی آن اقدام نمایید.

بله قطعاً آبکشی خوشخواب به دلیل نفوذ آب به بافت‌های زیرین آن و احتمال کم خشک شدن آن موجب پوسیدگی خواهد شد.

بله، در این روش پاک کردن تشک از انواع کثیفی‌ها و نجاست‌ها وجود دارد.

آخرین مقالات

با بهترين روش تميز كردن شيشه ماشین با ما در مدرن کلین متخصص در شستشوی کابین خودرو آشنا شوید.
شستشوی کابین خودرو

بهترین روش تمیز کردن شیشه ماشین در 10 مرحله

دانستن بهترین روش تمیز کردن شیشه ماشین دقیقاً چقدر مفید است؟ آیا می دانید راننده‌ای که دید مناسبی از شیشه‌های خودرو نداشته باشد، نمی‌تواند رانندگی ایمنی

خواندن جزئیات بیشتر »
دریافت خدمات مبل شویی در دهقان ویلا با مدرن کلین
خدمات مبلشویی

مبل شویی در دهقان ویلا| حرفه‌ای‌ترین شرکت مبلشویی دهقان ویلا

حتما شما هم این روزها از گرانی‌ها خسته شده‌اید و دلتان می‌خواهد در هرکاری به شکلی صرفه جویی کنید. شاید در گذشته می‌توانستید هرچند وقت یکبار

خواندن جزئیات بیشتر »

خیلی اوقات خواب راحتی نداریم. روی تخت دراز می‌کشیم اما خوابمان نمی‌برد. از اینکه خواب راحتی نداریم نگران می‌شویم و هر روز باید با خستگی حاصل از بی خوابی روزمان را شروع کنیم. معمولا در چنین شرایطی فکر می‌کنیم که باید به سراغ دارو و درمان و دکتر برویم تا بتوانیم راحت بخوابیم.

بی‌خوابی دلایل مختلفی دارد اما یکی از آنها مربوط به نظافت و بهداشت محل خواب است. رختخواب فضای مناسبی برای رشد انواع باکتری‌ها و قارچ‌هاست. یکی از راهکارهای ساده برای رفع مشکل بی‌خوابی رعایت نظافت سرویس خواب است. شستشوی خوشخواب در منزل، از خدماتی است که ما در مدرن کلین، بهترین مرکز شستشوی تشک خوشخواب در کرج و تهران، به شما ارائه می‌دهیم.

مسلما شما هم دوست دارید رختخوابی کاملاً تمیز و بهداشتی داشته باشید و طعم یک خواب راحت و شیرین را بچشید؛ اما شستشوی تشک خوشخواب در منزل کار دشواری به نظر می‌رسد. تشک خوشخواب هم بزرگ است و هم سنگین و جابه‌جا کردن آن کار راحتی نیست. شما اگر با کمک اعضای خانواده بتوانید تشک خوشخواب را جابه‌جا کنید آنچه اهمیت دارد این است که حالا چطور تشک خوشخوابتان را بشویید تا کاملاً تمیز شود؟

تعداد زیادی از مراجعان ما شکایت می‌کنند که بارها سعی کرده‌اند تشک خوشخوابشان را خودشان در خانه بشویند. از جوش‌شیرین و ترکیب سرکه و آب گرفته تا انواع شوینده‌ها استفاده کرده‌اند که بوی بد تشک‌ و لکه‌های روی آن را از بین ببرند. دست آخر هم، از آب و صابون و فرچه استفاده کرده‌اند و باز هم نتیجه راضی کننده‌ای نگرفته‌اند.

تشک خوشخواب از سه لایه فوقانی، میانی و کاور تشکیل می‌شود. لایه میانی که همان لایه اصلی تشک است از فوم و فنر ساخته می‌شود و لایه فوقانی می‌تواند از فوم ، الیاف، لاتکس و.. باشد و در نهایت کاور تشک است که یا به تشک متصل است و یا از آن جدا می‌شود. اگر کاور تشک شما جدا می‌شود که شستن آن کار آسانی است اما کاور اغلب تشک‌ها جدا نمی‌شود و شما مجبورید کاور و بدنه تشک را با هم بشویید.

سختی کار، شستن تشک‌هایی با کاور متصل و دوخته شده است. بسیاری از افراد برای اینکه کار را راحت‌تر و بهتر پیش ببرند سطح تشک را به آب و مایع شوینده آغشته می‌کنند و پس از آنکه تمام سطح تشک را با کف شستند روی آن آب می‌گیرند و گمان می‌کنند کار شستشو تمام شده است؛ اما این دقیقاً آغاز مشکلات است.

شاید شما هم مانند آنها فکر می‌کنید توانسته‌اید با مالیدن آب و کف بر سطح تشک از شر بوی بد و لکه‌های روی آن راحت شوید اما به این نکته توجه نکرده‌اید که آب و کف حاصل از این شستشو را چطور از داخل تشک بیرون بکشید. مهم‌ترین عامل پس از شستشوی تشک خوشخواب در منزل با روش‌های خانگی پوسیدن و خراب شدن تشک به دلیل ماندن آب درون تشک است.

آب باقیمانده در تشک هم فوم و الیاف مبل را خراب می‌کند و هم پس از مدتی باعث زنگ زدن فنر می‌شود. حتی خوب خشک نشدن باعث بد بو شدن تشک یا ایجاد  لکه و رد زرد رنگ بر سطح آن می‌شود. به این ترتیب، شما فقط با یک شستشوی ساده در منزل با آب و صابون تشک خود را از بین برده‌اید و مجبورید یک تشک جدید بخرید که در این زمانه و با افزایش پیوسته قیمت‌ها، مسلماً باید هزینه زیادی برایش صرف کنید.

اما پیشنهاد ما در مدرن کلین، بهترین مبلشویی و قالیشویی کرج و عضو رسمی و نمونه اتحادیه قالیشویی و مبل شویی استان البرز، این است که هرگز با روش‌های خانگی اقدام به شستشوی تشک خوشخواب در منزل نکنید. این کار علاوه بر اینکه وقت و انرژی زیادی از شما می‌گیرد عمر تشک خوشخوابتان را نیز کوتاه می‌کند.

شیوه شستشوی تشک خوشخواب

مدرن کلین یک شرکت مبلشویی و قالیشویی معتبر و حرفه‌ای در کرج است که به صورت حرفه‌ای انواع خدمات شستشو از مبلشویی گرفته تا شستن فرش و موکت و حتی شستشوی تشک خوشخواب در منزل را ارائه می‌دهد. شستشو در مدرن کلین، با دستگاه‌های پیشرفته و تخصصی کارچر انجام می‌شود. دستگاه‌هایی که بسیار سریع و پرقدرت سطح تشک را شسته و سپس خشک می‌کنند.

مواد شوینده ما، درجه یک و آلمانی است و به صورت انحصاری در اختیار مدرن کلین قرار می‌گیرد. این شوینده فرمولاسیون ویژه دارد و مخصوص شستشوی تشک خوشخواب است. قدرت پاک‌کنندگی بالایی دارد و از پس پاک کردن هر کثیفی و لکه‌ای بر می‌آید و بوی بد تشک را به طور کامل از بین می‌برد. در عین حال، کف زیاد تولید نمی‌کند و سبب خیس شدن و به‌هم ریختگی محل نمی‌شود.

کادر مدرن کلین کاملاً حرفه‌ای هستند و سال‌ها تجربه کار شستشو با دستگاه را دارند. فقط کافی است در زمانی که به شستشوی تشک خوشخواب در منزل نیاز دارید با ما تماس بگیرید تا کادر مجرب ما، در اسرع وقت، به محل مورد نظر شما مراجعه کنند و خدمات شستشو را به صورت تخصصی به شما ارائه دهند.

شستشوی تشک خوشخواب با دستگاه

همانطور که گفته شد مدرن کلین همه خدمات شستشو در منزل را با دستگاه‌های پیشرفته کارچر انجام می‌دهد. شرکت کارچر متخصص در ساخت دستگاه‌های مبلشویی و قالیشویی پیشرفته است و تجهیزات بسیار حرفه‌ای و پرقدرت تولید می‌کند. محصولات این شرکت در حال حاضر، به صورت انحصاری در ایران، در اختیار شرکت مدرن کلین قرار دارد.

دستگاه مبلشویی و قالیشویی کارچر بسیار پیشرفته و قدرتمند است و می‌تواند هر نوع لکه و کثیفی را تمیز کند. این دستگاه یک محفظه مخصوص برای مواد شوینده دارد که با مواد شوینده مخصوص پر می‌شود و یک مخزن دیگر دارد که مخصوص آب است. در هنگام شستشو، مقدار مشخصی آب و شوینده بر روی تشک ریخته می‌شود.

این دستگاه‌ فرچه‌های مخصوصی دارد که سطح تشک را کاملاً تمیز می‌کند و هیچ آسیبی به پارچه کاور تشک و بافت دورن آن وارد نمی‌کند. در انتها، پس از شستشوی تشک، این دستگاه با سیستم قوی مکش همه آب و رطوبت تشک را به طور کامل خارج می‌کند. به این ترتیب حداکثر پس از سه ساعت تشک خوشخواب به طور کامل خشک می‌شود و قابل استفاده است.

شستشوی تشک خوشخواب در منزل، به وسیله دستگاه‌های پیشرفته با کادر مجرب بهترین مبل شویی و قالیشویی در کرج و تهران هیچ آسیبی به تشک شما وارد نمی‌کند و شما می‌توانید در هر جای کرج یا تهران هستید از خدمات تخصصی ما استفاده کنید. شما می‌توانید از طریق گفتگوی آنلاین در سایت، با ما در ارتباط باشید و یا با شماره تلفن 09032655590 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

شستشوی تشک خوشخواب در منزل با بهترین شرکت شستشوی خوشخواب در کرج

یکی از خدمات ویژه مدرن کلین، شستن تشک خوشخواب در منزل بدون کوچکترین جابه‌جایی است. حرکت دادن تشک خوشخواب کار دشواری است زیرا هم سنگین است و هم با جابه‌جا کردن آن محل زندگی شما شلوغ و به هم ریخته می‌شود. مشتریان ما همواره فکر می‌کنند که هنگام شستشوی تشک خوشخواب در منزل همه چیز نامرتب می‌شود و نیاز است که وسایل خانه را تکان دهند.

برای شستشوی تشک خوشخواب در منزل، اصلاً لازم نیست که چیزی را جابه‌جا کنید یا نگران خیس شدن یا نامرتب شدن منزلتان باشید. کادر مدرن کلین بدون ایجاد کمترین زحمتی کار شستشو را برای شما انجام می‌دهند. فقط کافی است دستگاه شستشو در کنار تختخواب شما قرار بگیرد و مراحل شستشو سریع بی دردسر انجام شود.

کارشستشو کف ریزی زیادی ندارد که شما نگران باشید که کف منزلتان خیس و کثیف می‌شود. ماده شوینده ما درجه یک و بسیار پرقدرت است و کف زیادی هم تولید نمی‌کند و هنگام شستشو، همانند شیوه‌های سنتی آبکشی انجام نمی‌شود که برای شما مشکل ایجادکند. اما اگر شما برای رفع نجاست بخواهید که عملیات آبکشی هم برایتان انجام شود؛ طبق درخواست شما امکان پذیر است. چون قدرت مکش دستگاه کارچر زیاد است تمام آب و رطوبت تشک بیرون کشیده می‌شود و کار بدون به هم ریختگی زیاد تمام می‌شود.

آنچه مشتریان مدرن کلین را به شستشوی تشک خوشخواب در منزل ترغیب می‌کند انجام شدن کار در منزل زیر نظر خودشان است. به این ترتیب شما می‌توانید شاهد شسته شدن دقیق و کامل تشکتان در منزل باشید و بر روند کار نظارت کنید. فقط لازم است کمی صبور باشید و کار را به معتبرترین مرکز شستشوی تشک خوشخواب در غرب تهران بسپارید.

تعرفه شستشوی خوشخواب

مدرن کلین در قیمت گذاری خدمات خود بسیار منصفانه رفتار می‌کند و قیمت شستشوی خوشخواب را براساس تعرفه اتحادیه قالیشویی و مبل شویی و بر اساس تعداد تشک، نوع مواد شوینده و دستگاه‌های مورد استفاده در نظر می‌گیرد. اما، در صورت وجود برخی موارد خاص مانند سختی شستشو به دلیل شکستگی تشک و… قیمت شستشو تغییر می‌کند.  آنچه هدف مدرن کلین است رعایت حال مشتری و در یک کلمه مشتری مداری است. ما برای آنکه رضایت شما را جلب کنیم هزینه کار را پس از انجام خدمات و در صورت رضایت شما از کار دریافت می‌کنیم.

ما برای کسب اطمینان شما تضمین خدمات نیز داریم و شما می‌توانید با آسودگی خاطر در مدرن کلین ثبت سفارش کنید. ما در تمام مدت، از اولین تماس تا انجام شستشو و اتمام کار در کنار شما هستیم و از خدمات خود پشتیبانی می‌کنیم. ما عالی‌ترین خدمات را به شما ارائه می‌دهیم و با اطمینان به تخصص خود از خدماتمان پشتیبانی می‌کنیم.

نتیجه‌گیری

مدرن کلین بهترین مرکز شستشوی خوشخواب در تهران و کرج است که با کادری مجرب، دستگاه‌های مدرن و مواد شوینده درجه یک عالی‌ترین خدمات شستشوی تشک خوشخواب در منزل را ارائه می‌دهد. فرقی ندارد شما ساکن تهران باشید یا کرج، شمال تهران باشید یا جنوب کرج، ساکن پاسداران تهران باشید یا عظیمیه کرج، در هر کجای تهران یا کرج باشید می‌توانید از خدمات ما استفاده کنید.

همیشه برای انتخاب مراکز شستشوی تشک خوشخواب در تهران یا کرج گزینه‌های مختلفی وجود دارد، اما آنچه در این انتخاب توجه به آن اهمیت بسیار زیادی دارد استفاده از دستگاه‌های پیشرفته‌، به کار بردن مواد شوینده درجه یک، کادر مجرب، قیمت گذاری منصفانه، داشتن مجوز کار و تضمین خدمات است و مدرن کلین به عنوان  عضو رسمی اتحادیه قالیشویی و مبلشویی استان البرز همه این معیارها را دارد.

مدرن کلین با 5 سال سابقه درخشان بهترین مرکز شستشوی خوشخواب در کرج و تهران است و شما می‌توانید با آسودگی خیال شستن تشک خوشخوابتان را به ما بسپارید. همکاران ما از 9 صبح تا 9 شب، در تمام روزهای هفته، حتی روزهای تعطیل آماده پاسخگویی و خدمات رسانی به شما هستند فقط کافی است با ما تماس بگیرید. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز  از طریق گفتگوی آنلاین هم با ما در ارتباط باشید و سفارش شستشوی تشک خوشخواب در منزل خود را ثبت کنید. به مدرن کلین اعتماد کنید.

دریافت مشاوره رایگان